تسلا پرداز

پیشرو در سیستم مدیریت ناوگان

نرم افزار ردیابی

شرکت تسلا پرداز یکی از بزرگترین شرکت های ایرانی در زمینه ردیابی خودرو و مدیریت ناوگان میباشد که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از متخصصان مجرب در این زمینه فعالیت می نماید. دستگاه ردیاب بر اساس سیستمهای GSM و GPRS کار میکند. به عبارت دیگر قابلیت ارتباط بوسیله شبکه موبایل و شبکه اینترنت را دارا میباشد و برای موقعیت یابی از سیستم موقعیت یابی جهانی (GPS) استفاده می نماید که موقعیت، سرعت و جهت حرکت متحرک را با دقت بالا در هر لحظه میتواند محاسبه نماید و اطلاعات بدست آمده را مخابره کند. این ردیاب حتی در صورت عدم وجود شبکه دارای حافظه داخلی بوده که اطلاعات بدست آمده را ذخیره می نماید. در وب سایت ردیابی شرکت تسلا پرداز می توانید تمامی خودروهایی که به این سامانه متصل هستند را مشاهده و ردیابی نمایید و همچنین میتوانید نظارت کامل بر خودروهای ناوگان خود را داشته باشید و هر لحظه از محل دقیق هر خودرو باخبر شوید.

اگر شما هم جز شرکتهای بزرگ در زمینه توزیع کالا، خدمات، بازاریابی و ... می باشید که نیازبه وسیله ای برای مدیریت کارکنان خود دارید ما به شما می گوییم که تنها مدیریت نیروی کار با ردیاب شخصی امکان پذیر می باشد شما با استفاده از ردیاب شخصی می توانید تمام نیروی کار را زیرنظر داشته باشید و علاوه بر ردیابی کردن افراد از زمان تحویل کالا به مشتریان مطلع شوید و حتی از اطلاعاتی چون سرعت ماشین توسط دستگاه ردیاب خودرو مطلع می شوید. با نصب دستگاه ردیاب خودرو و نصب ردیاب شخصی می توانید با کاغذ بازی ها خداحافظی کنید. در قدیم نیاز به نوشتن اطلاعات سوخت ماشین ها در دفتر سوخت بود اما اکنون با نصب این دستگاه میزان مصرف سوخت ماشین، سرعت ماشین، توقف و حرکت ماشین و .... را در دست دارید و حتی می توانید از انجام خدمات مطلع شوید و همین کار هم برای کارکنان صورت می گیرد زیرا با نصب ردیاب شخصی می توانید دائما کارکنان را ردیابی کنید.

انواع ردیاب ها:
ردیاب و دزدگیر خودرو
ردیاب خودرو بدون آنتن
ردیاب خودرو و موتور سیکلت
ردیاب شخصی
ردیاب شخصی ساعتی
ردیاب حیوانات

تسلا پرداز به عنوان راه حل، ردیابی خودرو با استفاده از جی پی اس در بستر مخابراتی را به مصرف کنندگان تجاری و خصوصی پیشنهاد می دهد که نظارتی دقیق بر ناوگان حمل و نقل ، خودروهای شخصی، کامیون ها، کشتی ها و پرسنل شرکت را ارائه میدهد و به شما این توانایی را میدهد تا به طور کار آمدی ناوگان خود را مدیریت کنید، هزینه ها را کاهش دهید و در راه افزایش بهره وری ناوگان حمل و نقل خود گام بر دارید. تسلا پرداز راه حل های ردیابی خودرو و مدیریت ناوگان را جهت اهداف مختلف در سراسر ایران و جهان ارائه می دهد. ردیاب خودرو دستگاهی است که بر روی خودرو نصب میشود و وظیفه اصلی آن ، ارسال اطلاعات موقعیتی خودرو شامل تاریخ ، طول و عرض جغرافیایی ، سرعت لحظه ای ، ارتفاع از سطح دریا و … میباشد.این اطلاعات از طریق بستر مخابراتی و با استفاده از پروتکل GPRS به سرور مرکزی منتقل میشوند. پس از دریافت اطلاعات حرکتی خودرو توسط سرور ، نرم افزار های مدیریت ناوگان ، این اطلاعات را در پایگاه های داده ذخیره کرده و به کاربر نمایش میدهند. کاربر سیستم ، با استفاده از نرم افزار های متفاوت در بسترهای ویندوز ، وب و موبایل میتواند خودروی مورد نظر خود را ردیابی و گزارشات مدیریت ناوگان متفاوتی را استخراج نماید.

ماژول های کاربردی نرم افزار مدیریت ناوگان تسلا پرداز :
ماژول ردیابی
ماژول محاسبه کارکرد
ماژول کنترل تخلفات
ماژول کنترل سرعت
ماژول محدوده کارکرد
ماژول سنسور وزن
ماژول سنسور دما
ماژول سنسور حجم مخزن
ماژول سوخت مصرفی
ماژول ماموریت و عملیات
ماژول گردش کار
ماژول گزارش ساز