تسلا پرداز

پیشرو در فناوري اطلاعات و ارتباطات كشور

طراحی و توسعه نرم افزار

شرکت تسلا پرداز در طراحی و توسعه نرم افزار های اختصاصی سال ها تجربه دارد و در این زمینه افتخارات بسیاری را کسب کرده است. ما با ارائه روند کامل تولید نرم افزار، از شروع طراحی و توسعه، آزمایش نرم افزار و کیفیت، به کار گیری و استفاده از نرم افزار جهت دیباگ کردن و همین طور به روز رسانی و پشتیبانی آن، پیشرفت های چشمگیری داشته ایم. مهندسین شرکت تسلا پرداز به زبان های برنامه نویسی تحت پلتفرم مایکروسافت دات نت و دیگر فن آوری ها مسلط و حرفه ای هستند. از آنجا که تکنولوژی های جدید و کار آمد را به خوبی شناخته و درک کرده ایم، مشاوران فنی و حرفه ای ما با تجزیه و تحلیل نیازهای شما به شما کمک خواهند کرد تا راه حل های مناسب برای نرم افزارهای مدیریت کسب و کار خود را انتخاب نمائید. تمامی مشاوران ما درگیر تعریف و درک مسائل کسب و کار شما خواهند شد و آنگاه کار خود را شروع می نمایند. نه تنها مشاوران ما نیازهای شما را درک خواهند کرد بلکه برای پیاده سازی آن چه که شما نیاز دارید تمام تلاش خود را خواهند کرد. با توجه به همه این جزئیات ، تیم ما پس از تجزیه و تحلیل و ارزیابی عمیق نیازها، معماری و استراتژی پروژه را پیاده سازی کرده و مستندات لازم برای طراحی و توسعه اختصاصی نرم افزار را تهیه می نماید. شرکت تسلا پرداز استاندارد ها و چهارچوب های انعطاف پذیری را برای هر پروژه (صرف نظر از اندازه و یا پیچیدگی پروژه) در زمان و هزینه که هر دو از چالش های مشتریان است فراهم می نماید. این روش های کاربردی برای هر پروژه طراحی و تولید نرم افزار، کاملاً اختصاصی است تا نرم افزاری با کیفیت و قابل اطمینان آماده گردد.

خطوط توليد نرم افزار سازه هاي مهندسي هستند براي توليد نرم افزار با استفاده از مجموعه اي از دارائي هاي نرم افزاري . دارائي نرم افزاري، سيستم يا زير سيستمي نرم افزاري است که به خوبي معماري و توليد شده تا در يک خط توليد مناسب بتوان به راحتي تعدادي از آنها را با هم يکپارچه کرد. دارائي هاي نرم افزاري را ميتوان طوري تنظيم کرد که رفتار جديدي داشته باشند و نحوه ي ارتباطشان با اجزاي ديگر تغيير کند. دارائي هاي نرم افزاري سازمان به عنوان ورودي هاي خط توليد ميتوانند گوناگون باشند، از طرف ديگر رفتار و ارتباطات تمامي اين سرويسها نيز قابل تنظيم است لذا محصولات خروجي خط توليد ميتوانند بسيار متفاوت باشند. ايده ي توليد نرم افزار در يک خط توليد از چند دهه ي گذشته وجود داشته اما موفقيت در اين زمينه چشمگير نبوده است. پيشرفت هاي اخير در حوزه مهندسي نرم افزار و خصوصا راهکارهاي "توليد مبتني بر مدل " نشان داده است که خطوط توليد نرم افزار در صورت تمرکز روي دامنه هاي خاص، پياده سازي بهينه و بکارگيري راهکارها و سرمشق هاي مناسب با صرفه جوئي در هزينه و زمان ميتواند وجه تمايز قابل توجهي در عرصه ي توليد و صنعت نرم افزار باشند.

شرکت تسلا پرداز با تولید و توسعه سبد کامل و متنوعی از نرم‌افزارهای اطلاعات مدیریت، توانسته است در حوزه‌های گوناگون، پاسخگوی نیازهای مؤسسات و شرکت‌ها باشد. شرکت تسلا پرداز با افزایش بهره ‌وری مشتریان به کسب و کار آن‌ها رونق بخشیده است. برای این مهم دانش تحلیلی عمیقِ مشتریان فراوان خود را در نرم‌افزارهایمان به‌کار گرفته‌ایم، افزون بر این، همواره از فناوری‌های پیشرفته و نو سود برده‌ایم و در حد توان خود خدمات مناسبی به بازار عرضه کرده‌ایم. طراحی راهکارهای مناسب برای كسب و كارهاي بزرگ، متوسط و كوچك و صنایع خاص، گام دیگری است که ما به پشتوانه محصولات متنوع خود برداشته ایم. ما راهکارهای کاملی برای شرکت‌های تولیدی، شركت‌هاي خدماتی و بازرگانی و سازمان‌های دولتی داریم. ‌نرم‌افزارهای یکپارچه اطلاعات مدیریت، چه از نظر تعداد و تنوع محصولی و چه از نظر سطح پوشش‌ دهی به نیازهای مشتریان در نوع خود کم‌نظیر بوده و كاملاً با فرایندهای کسب و کار در ایران منطبق است. در این راهکارها فرآیندهای داخلی سازمان‌های دولتی را در زمینه‌ های مختلف پوشش می‌دهد. یکپارچگی، متناسب‌سازی و در نظر گرفتن جزئیات و ریزه‌‌ کاری‌‌های عملیات سازمان‌‌های دولتی مهم‌ترین مزایای راهکار ماست. این راهکار درحالی که تمامی جزئیات را در نظر گرفته‌، به سرعت قابل استقرار در سازمان‌های دولتی است.

برخی نرم افزارهای تولید شده در شرکت تسلا پرداز :
نرم افزار حقوقی
محاسبه سود تسهیلات
اتاق فکر
فروشگاه ساز
نرم افزار ردیابی GPS
Ticketing