تسلا پرداز

پیشرو در فناوري اطلاعات و ارتباطات كشور

طراحی و توسعه نرم افزارهای تحت ویندوز

شرکت تسلا پرداز در طراحی و توسعه نرم افزار های اختصاصی سال ها تجربه دارد و در این زمینه افتخارات بسیاری را کسب کرده است. مهندسین شرکت تسلا پرداز به زبان های برنامه نویسی تحت پلتفرم مایکروسافت دات نت و دیگر فن آوری ها مسلط و حرفه ای هستند. از آنجا که تکنولوژی های جدید و کار آمد را به خوبی شناخته و درک کرده ایم، مشاوران فنی و حرفه ای ما با تجزیه و تحلیل نیازهای شما به شما کمک خواهند کرد تا راه حل های مناسب برای نرم افزارهای مدیریت کسب و کار خود را انتخاب نمائید. تمامی مشاوران ما درگیر تعریف و درک مسائل کسب و کار شما خواهند شد و آنگاه کار خود را شروع می نمایند. نه تنها مشاوران ما نیازهای شما را درک خواهند کرد بلکه برای پیاده سازی آن چه که شما نیاز دارید تمام تلاش خود را خواهند کرد. با توجه به همه این جزئیات ، تیم ما پس از تجزیه و تحلیل و ارزیابی عمیق نیازها، معماری و استراتژی پروژه را پیاده سازی کرده و مستندات لازم برای طراحی و توسعه اختصاصی نرم افزار را تهیه می نماید. شرکت تسلا پرداز استاندارد ها و چهارچوب های انعطاف پذیری را برای هر پروژه (صرف نظر از اندازه و یا پیچیدگی پروژه) در زمان و هزینه که هر دو از چالش های مشتریان است فراهم می نماید. این روش های کاربردی برای هر پروژه طراحی و تولید نرم افزار، کاملاً اختصاصی است تا نرم افزاری با کیفیت و قابل اطمینان آماده گردد.

یکی از بزرگترین مزیت‌های استفاده از نرم افزارهای تحت ویندوز، کم کردن بسیار زیاد هزینه ها و نیروی انسانی میباشد. یکی دیگر از این فواید استفاده آسان و کنار گذاشتن کامل کاغذ بازی‌های متداول سازمانی و شرکتی است. سرعت و سادگی در انجام کارها به همراه صرفه جویی مالی چیزی نیست که به سادگی بتوان از کنارش گذشت. شرکت تسلاپرداز با تخصص و تجربه بسیار زیاد در ساخت نرم افزارهای تجاری و قدرتمند میتواند نرم افزار مد نظر شما را به بهترین شکل ممکن طراحی و پیاده سازی نماید.
خدمات طراحي و توسعه نرم افزار ارائه شده توسط شرکت تسلا پرداز شامل موارد زير مي باشد:

توسعه نرم افزار هاي دسکتاپ(تحت ويندوز)
توسعه نرم افزار هاي سمت سرور و سمت کلاينت
طراحي و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري يکپارچه
مدل سازي
بهينه سازي، نگهداري و پشتيباني نرم افزار ها

شرکت تسلاپرداز با داشتن منابع انساني جوان، مجرب و غني امكان ارائه خدمات گسترده و جامع در حوزه طراحي و توليد نرم افزارهاي تخصصي را دارا مي باشد. اين شركت به پشتوانه تجربه توليد،‌ نظارت بر توليد و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري تخصصي سازمان ها، قادر به ارائه راه حل براي بهبود و توسعه سازمان ها و شركت ها از منظر پياده‌سازي سيستم هاي نرم افزاري و ارائه راهكارهاي سيستمي مي‌باشد. توليد و پياده سازي نرم افزارهاي مختلف با فناوري روز، سرعت و كيفيت بالا در ارائه خدمات مربوطه ، همواره در دستوركار کارشناسان قرار دارد، بر اين اساس کارشناسان شرکت تسلاپرداز توليد نرم افزارهاي تخصصي با رويكرد مشتري محوري را به عنوان يکي از كسب و كارهاي مهم خود قلمداد كرده و در اين‌خصوص موفقيت هاي فراواني را كسب نموده اند. قابل ذکر است که شرکت تسلاپرداز از تيم هاي فني و مشاورين مجرب با سوابق و تجربيات درخشان در مراحل طراحي تا پياده‌سازي نرم افزارها و نظارت بر انجام پروژه ها استفاده مي‌نمايد.

برخی نرم افزارهای تولید شده در شرکت تسلا پرداز :
نرم افزار حقوقی
محاسبه سود تسهیلات
اتاق فکر