تسلا پرداز

پیشرو در فناوري اطلاعات و ارتباطات كشورشبکه گسترده ای از تامین کنندگان معتبر داخلی و خارجی

مهندسی فروش و امور مشتریان

امور مشتريان به عنوان يك ورودي هوشمند، كليه درخواست هاي دريافتي از قبيل خرید تجهیزات، نصب، سرويس، بازديد، تعمير و... كه از خارج به شركت واصل مي شوند را تحت نظر دارد. كارشناسان اين گروه با توجه به سابقه ، تجربه و اشرافی كه بركل مجموعه دارند مي توانند به سرعت هماهنگي دقيقي ميان نوع كار، اولويت ارجاع آن و انتخاب پرسنل اعزامي بوجود آورند.گروه بازاريابی نيز با معرفی سرويسها و خدمات شرکت به مشتريان، نسبت به عقد قراردادهای خدمات و ايجاد مشتريان جديد اقدام می نمايد.

امروزه یکی از مهم‌ترین معیارها و شاخص‌های ارزیابی کلیه طرح‌ها و پروژه‌های مهندسی، مدت زمان اجرای آن‌ها است. طولانی تر شدن یا کوتاه تر شدن زمان اجرای پروژه ها نه تنها نقش بسیار تعیین کننده ای در هزینه های تمام شده طرح ها برای کارفرمایان دارد بلکه موقعیت آنها را نیز تحت تأثیر قرار میدهد. خواسته هر کارفرمایی داشتن مشاورین زبده و آگاه در امور مختلف می باشد، که تامین این نیاز بسیار پرهزینه می باشد. ما با بیش از یک دهه تجربه موفق شده ایم که با کسب اطلاعات از بازار IT و ICT ،تامین تجهیزات اصلی، آشنایی با کلیه برندها، تامین تجهیزات در کوتاه ترین زمان و از همه مهم تر خدمات پس از فروش محصولات که از مهمترین موارد هنگام خرید تجهیزات می باشد این امور را به بهترین نحو مدیریت کنیم. شرکت تسلا پرداز دارای نمایندگی های مختلفی از شرکت های مطرح فناوری اطلاعات به منظور تأمین سخت افزار مورد نیاز مشتریان می باشد. این تجهیزات در تمامی لایه های فناوری اطلاعات (از Desktop تا Datacenter) پوشش داده می شود. واحد بازرگانی شرکت تسلا پرداز با توجه به شناخت کافی در خصوص ( IT و ICT ) از طریق ایجاد همکاری با بیش از 30 شرکت داخلی و خارجی فعال در زمینه تولید و واردات تجهیزات انفورماتیک، این امکان را به شما می‌دهد تا تجهیزات مورد نیاز خود را با بالاترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان به دست آورید.

شرکت تسلا پرداز به منظور تکمیل زنجیره خدمات خود در حوزه فناوری اطلاعات، با ایجاد شبکه گسترده ای از تامین کنندگان معتبر داخلی و خارجی و اخذ نمایندگی از آنها اقدام به تأمین و فروش کلیه تجهیزات سخت افزاری در حوزه فناوری اطلاعات و همچنین License های معتبر نرم افزارهای کاربردی نموده است. بخشی از محصولاتی که توسط تسلا پرداز پوشش داده می شوند:

تهیه و تأمین کلیه تجهیزات سخت افزاری با خدمات و گارانتی
تأمین انواع سرور، سوییچ وتجهیزات ذخیره سازی اطلاعات (storage)
تجهیزات مراکز داده (Data Center)
تجهیزات شبکه های Data، Voice و شبکه
تأمین انواع تجهیزات مخابراتی و ارتباطی
تجهیزات Passive شبکه بصورت End to End