تسلا پرداز

پیشرو در ارائه نسل دهم سرور اچ پی

بهترین سرور جهانی HTE ProLiant DL380 Gen10، جدیدترین سرور در امنیت، عملکرد بهتر و قابلیت توسعه را ارائه می دهد. در حالی که با یک ضمانت جامع پشتیبانی می شود، آن را برای هر محیط سروری ایده آل می کند. بر پایه پلتفرم محاسباتی قابل اعتماد در صنعت استاندارد میشود. HPE ProLiant DL380 Gen10 Server به طور ایمن برای کاهش هزینه ها و پیچیدگی هاست، خانواده پردازشگر Intel® Xeon® با حداکثر افزایش عملکرد ۷۱٪ و افزایش ۲۷ درصدی در ۲ هسته ای ها، و همچنین HPE 2666 MT / s DDR4 Smart Memory پشتیبانی از ۳% TB6 و تا ۱۱٪ سریعتر از MT / s. است . این پشتیبانی از ۱۲ گیگابیت در ثانیه SAS و حداکثر ۲۰ درایو NV ME به همراه طیف گسترده ای از گزینه های محاسبه شده است. حافظه پایدار HPE، بهینه شده بر روی سرورهای HPE ProLiant، عملکرد بی نظیری را برای پایگاه های داده و بارهای تحلیلی ارائه می دهد. همه چیز را از اساسی ترین و مهمترین برنامه های کاربردی اجرا کنید و با اعتماد به نفس به کار بپردازید.

نحوه کار HTE ProLiant DL380 Gen10 :
امنیت از طریق سیستم عامل و گزینه های نفوذ شاسی اختیاری
رهبری عملکرد HPE با حافظه پایدار
نوآوری HPE با تنظیم سیستم هوشمند
شاسی مدولار با ظرفیت بیشتر درایو و انعطاف پذیری
پشتیبانی از خانواده پردازشگر Intel® Xeon®

HTP ProLiant DL380 Gen10 Server دارای یک شاسی قابل انعطاف است، از جمله گزینه های پیکربندی جدید HPE مدولار با حداکثر ۳۰ SFF، تا ۱۹ LFF یا حداکثر ۲۰ گزینه NV ME درایو همراه با پشتیبانی از ۳ گزینه GPU دو برابر است. حافظه ماندگار HPE، سطوح بی نظیری از عملکرد و انعطاف پذیری داده ها را برای پایگاه های داده و بارهای تحلیلی را ارائه می دهد. با حداکثر تا ۲۷x سریعتر و عملیات بازرسی نرم افزاری و ۲۰x سریعتر و ۵ بازیابی. HPE سریع ترین حافظه پایدار را در بازار در مقیاس TB ارائه می دهد.

میلیون ها خط کد سیستم عامل قبل از چک کردن سیستم عامل سرور و با اعتبار سنجی نرم افزار Run-time، که توسط HPE iLO Advanced Premium Security فعال شده است، هر ۲۴ ساعت یکبار سیستم عامل را بررسی می کند و اعتبار سیستم عامل سیستم را بررسی می کند. بازیابی امن اجازه می دهد تا سیستم عامل سرور به آخرین تنظیمات خود یا حالت کارخانه شناخته شده پس از شناسایی کد های خطرناک بازگردد. گزینه های امنیتی اضافی در اختیار ماژول Trusted Platform Module (TPM) برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به سرور و ایمن نگه داشتن مصنوعات مورد استفاده است و برای تأیید اعتبار پلتفرم های سرور وجود دارد در حالی که جعبه تشخیص نفوذ ورود و هشدار زمانی کلا در سرور حذف شده است.    Download QuickSpecs of HPE ProLiant DL380 Gen10 Server

بررسی اجمالی

مشخصات

شماره قطعه